• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ветеринарная клиника на Рабочей
  Дніпро, вулиця Володимира Антоновича, тел. 0 (56) 239-82... показати
  Дніпро, вулиця Володимира Антоновича, робоча, тел. 0(56)239-82-33 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника на Рабочей знаходиться у Дніпрі, вулиця Володимира Антоновича. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарная клиника Айболит
  Січеславська набережна, тел. 0 (56) 234-14... показати
  Січеславська набережна, 33, тел. 0(56)234-14-20 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника Айболит знаходиться у Дніпрі, Січеславська набережна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника
  Донецьке шосе, тел. 0 (56) 370-04... показати
  Донецьке шосе, 119, тел. 0(56)370-04-64 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника знаходиться у Дніпрі, Донецьке шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Ветеринарная клиника Элитвет
  проспект Героїв, тел. 0 (56) 785-77... показати
  проспект Героїв, 40, тел. 0(56)785-77-05 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника Элитвет знаходиться у Дніпрі, проспект Героїв. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Ветеринарная клиника Панда
  вулиця Ульянова, тел. 0 (56) 242-00... показати
  вулиця Ульянова, 8, тел. 0(56)242-00-12 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника Панда знаходиться у Дніпрі, вулиця Ульянова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарный комплекс Передовой
  Дніпро, вулиця Передова, тел. 0 (97) 767-57... показати
  Дніпро, вулиця Передова, передова, тел. 0(97)767-57-97 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарный комплекс Передовой знаходиться у Дніпрі, вулиця Передова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Котофей
  вулиця Калинова, тел. 0 (56) 789-05... показати
  вулиця Калинова, 43, тел. 0(56)789-05-66 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Котофей знаходиться у Дніпрі, вулиця Калинова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Днепропетровская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины
  проспект Олександра Поля, тел. 0 (56) 749-68... показати
  проспект Олександра Поля, 48, тел. 0(56)749-68-54 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Днепропетровская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Дніпрі, проспект Олександра Поля. Сьогодні ця організація працює за графіком з..

коротко про ветеринарна лабораторія у Дніпрі

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Дніпрі. Locator.ua відомо про вісім ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Ветеринарная клиника на Рабочей, Ветеринарная клиника Айболит, Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника та інші , які розташовані на вул. Володимира Антоновича, наб. Січеславська, ш. Донецьке і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  За даним Locator.ua у Дніпрі ведуть діяльність 8 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Дніпрі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Дніпрі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Дніпрі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ветеринарная клиника на Рабочей, Ветеринарная клиника Айболит, Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Дніпрі

Ветеринарна лабораторія за районами Дніпра:

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар-стоматолог, обробка від паразитів, ветеринар-анестезіолог, вакцинація тварин, обрізання клюва, ветеринар, ветеринар-реаниматолог, ветеринар-дієтолог, ветеринар-офтальмолог, готель для тварин, ветеринар-акушер/гінеколог, ветеринар-онколог, стрижка тварин, ветеринар-кардіолог, груммінг тварин, фото тварин, усипляння тварин, ветеринар-гомеопат, чіпування, видача довідок та сертифікатів про тварин