• Ветеринарна клініка Панда

  вулиця Ульянова, тел. 0 (56) 242-00... показати
  вулиця Ульянова, 8, тел. +380(56)242-00-12 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарна клініка Панда знаходиться у Дніпрі, вулиця Ульянова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарная клиника Элитвет

  Дніпро, проспект Героїв, тел. 0 (56) 785-77... показати
  Дніпро, проспект Героїв, 40, тел. +380(56)785-77-05 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника Элитвет знаходиться у Дніпрі, проспект Героїв. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 23:00.
 • Котофей

  вулиця Калинова, тел. 0 (56) 789-05... показати
  вулиця Калинова, 43, тел. +380(56)789-05-66 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Котофей знаходиться у Дніпрі, вулиця Калинова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Ветеринарна клініка Айболіт

  Січеславська набережна, тел. 0 (56) 234-14... показати
  Січеславська набережна, 33, тел. +380(56)234-14-20 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарна клініка Айболіт знаходиться у Дніпрі, Січеславська набережна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 20:00.
 • Днепропетровская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины

  проспект Олександра Поля, тел. 0 (56) 749-68... показати
  проспект Олександра Поля, 48, тел. +380(56)749-68-54 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Днепропетровская региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины знаходиться у Дніпрі, проспект Олександра Поля. Сьогодні ця організація працює за графіком з..
 • Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника

  Донецьке шосе, тел. 0 (56) 370-04... показати
  Донецьке шосе, 119, тел. +380(56)370-04-64 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Днепропетровский кинологический центр Ветеринарная клиника знаходиться у Дніпрі, Донецьке шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Ветеринарная клиника на Рабочей

  вулиця Володимира Антоновича, тел. 0 (56) 239-82... показати
  вулиця Володимира Антоновича, робоча, тел. +380(56)239-82-33 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарная клиника на Рабочей знаходиться у Дніпрі, вулиця Володимира Антоновича. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ветеринарный комплекс Передовой

  Дніпро, вулиця Передова, тел. 0 (97) 767-57... показати
  Дніпро, вулиця Передова, передова, тел. +380(97)767-57-97 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Ветеринарный комплекс Передовой знаходиться у Дніпрі, вулиця Передова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про ветеринарна лабораторія у Дніпрі (Дніпропетровська)

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Дніпрі (Дніпропетровська). Locator відомо про вісім ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Ветеринарна клініка Панда, Ветеринарная клиника Элитвет, Котофей та інші , які розташовані на вул. Ульянова, пр. Героїв, вул. Калинова і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  За даним Locator у Дніпрі ведуть діяльність 8 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Дніпрі?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Дніпрі: Ветеринарна клініка Панда, Ветеринарная клиника Элитвет, Котофей.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Дніпрі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Дніпрі?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Дніпрі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ветеринарна клініка Панда, Ветеринарная клиника Элитвет, Котофей.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Дніпрі

Ветеринарна лабораторія за районами Дніпра:

Більше популярних послуг у рубриці:

ветеринар дерматолог, ветеринар-ендокринолог, кастрація/стерилізація тварин, ветеринар-стоматолог, обробка від паразитів, ветеринар-анестезіолог, стрижка тварин, ветеринар-кардіолог, ветеринар-реаниматолог, ветеринар-дієтолог, ветеринар-офтальмолог, готель для тварин, ветеринар-акушер/гінеколог, ветеринар-онколог, груммінг тварин, фото тварин, усипляння тварин, ветеринар-гомеопат, чіпування, видача довідок та сертифікатів про тварин, зоотаксі