Locator Дніпро Кардіологічна клінікаКардіологічна клініка Дніпро

Кардіологічна клініка у Дніпрі

1
фільтр: цілодобово
 • Кардиологическое отделение КУ ДКОСМП ДОС

  вулиця Свердлова, тел. 0 (56) 770-65... показати
  вулиця Свердлова, 65, тел. +380(56)770-65-15 детальніше
  Кардіологічна клініка Кардиологическое отделение КУ ДКОСМП ДОС знаходиться у Дніпрі, вулиця Свердлова. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

Коротко про кардіологічна клініка у Дніпрі (Дніпропетровська)

На цій сторінці зібрані кардіологічна клініка, розташовані у Дніпрі (Дніпропетровська). Locator відомо про одна кардіологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Кардиологическое отделение КУ ДКОСМП ДОС , який розташований на вул. Свердлова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кардіологічна клініка.

 • Скільки Кардіологічна клініка у Дніпрі?

  За даним Locator у Дніпрі ведуть діяльність 1 Кардіологічна клініка.

 • Які Кардіологічна клініка найкращі у Дніпрі?

  Locator радить відвідати насступні Кардіологічна клініка у Дніпрі: Кардиологическое отделение КУ ДКОСМП ДОС.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кардіологічна клініка у Дніпрі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кардіологічна клініка, перейдіть на сторінку Кардіологічна клініка у Дніпрі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кардіологічна клініка у Дніпрі?

  Ціни на послуги Кардіологічна клініка залежать від конкретної послуги і Кардіологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Кардіологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кардіологічна клініка.

 • Послугами яких Кардіологічна клініка у Дніпрі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кардіологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кардиологическое отделение КУ ДКОСМП ДОС.

 • Як зв'язатись з цими Кардіологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Кардіологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кардіологічна клініка у Дніпрі

Кардіологічна клініка за районами Дніпра: