• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны
  Дніпро, площа Соборна, тел. 0 (56) 713-54... показати
  Дніпро, площа Соборна, 14, тел. +380(56)713-54-73 детальніше
  Госпіталі Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны знаходиться у Дніпрі, площа Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 16:00.
 • Днепропетровский клинический военный госпиталь
  Дніпро, вулиця Старокозацька, тел. 0 (56) 242-39... показати
  Дніпро, вулиця Старокозацька, вул, тел. +380(56)242-39-44 детальніше
  Госпіталі Днепропетровский клинический военный госпиталь знаходиться у Дніпрі, вулиця Старокозацька. Сьогодні ця організація працює цілодобово.

коротко про госпіталі у Дніпрі

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Дніпрі. Locator.ua відомо про дві госпіталі поряд з цим місцем серед яких Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны, Днепропетровский клинический военный госпиталь , які розташовані на пл. Соборна, вул. Старокозацька. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Дніпрі?

  За даним Locator.ua у Дніпрі ведуть діяльність 2 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Дніпрі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Дніпрі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Дніпрі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Дніпрі?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Дніпрі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны, Днепропетровский клинический военный госпиталь.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Дніпрі

Госпіталі за районами Дніпра:

Більше популярних послуг у рубриці:

фарингоскопия, колоноскопія, ендоскопія