• Днепропетровский клинический военный госпиталь

  Дніпро, вулиця Старокозацька, тел. 0 (56) 242-39... показати
  Дніпро, вулиця Старокозацька, вул, тел. +380(56)242-39-44 детальніше
  Госпіталі Днепропетровский клинический военный госпиталь знаходиться у Дніпрі, вулиця Старокозацька. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны

  площа Соборна, тел. 0 (56) 713-54... показати
  площа Соборна, 14, тел. +380(56)713-54-73 детальніше
  Госпіталі Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны знаходиться у Дніпрі, площа Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 16:00.

Коротко про госпіталі у Дніпрі (Дніпропетровська)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Дніпрі (Дніпропетровська). Locator відомо про дві госпіталі поряд з цим місцем серед яких Днепропетровский клинический военный госпиталь, Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны , які розташовані на вул. Старокозацька, пл. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Дніпрі?

  За даним Locator у Дніпрі ведуть діяльність 2 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Дніпрі?

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Дніпрі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Дніпрі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Дніпрі?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Дніпрі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Днепропетровский клинический военный госпиталь, Ку Днепропетровский областной госпиталь ветеранов войны.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Дніпрі

Госпіталі за районами Дніпра:

Більше популярних послуг у рубриці:

електроенцефалографія (ЕЕГ), електрокардіограма (ЕКГ), рентген