Сьогодні Супровід концентрується у наданні послуг у сферах сертифікації, юридичного супроводу підприємств, розробці технічних умов для продукції.

Повний перелік актуальних послуг можна знайти на сайті https://suprovid.dp.ua/, у розділах надання послуг.

Але, якщо Ви не знайшли те що шукали — краще запитайте у нас про це по телефону або у месенджері, можливо ми просто не вказали ці послуги на сайті через те, що він досі на етапі розробки.

Які саме послуги можна отримати у Супровід

Взагалі — будь які. Якщо ми не зможемо Вам допомогти — ми у будь якому разі дамо вам рекомендацію серед наших конкурентів, адже для нас більш важлива якість послуг, а не кількість грошей.

Ось перелік того, що ми з радістю можемо зробити для вас:

  • Розробка технічних умов на будь яку продукцію;
  • Реєстрація технічних умов;
  • Реєстрація торговельної марки;
  • Реєстрація та ліквідація ФОП, ТОВ, та інших форм власності;
  • Повний юридичний супровід вашого бізнесу;
  • Розробка та перевірка договорів;
  • Сертифікація підприємств на стандарти HACCP, ISO 9001, ISO 22000.

Як замовити наші послуги

Супровід — це юридична фірма у Дніпрі, але більшу частину наших послуг ми можемо надавати для клієнтів у будь якій частині країни та світу.

У нас на обслуговуванні є клієнти які мають системний бізнес у країнах ЄС, ми не боїмося нових кроків для підвищення нашої кваліфікації.

Щоб замовити послуги — Ви можете зателефонувати нам, або просто написати у зручний для вас месенджер або на електронну пошту. Відповідь не буде довгою, і Ви отримаєте відповіді без необхідності їхати до офісу. Але, якщо Вам зручніше особисті розмови — ви завжди можете знайти нас за допомогою розділу контактів на нашому сайті.

Як дізнатись вартість послуг

Вартість послуг є у розділі “про нас”, необхідно буде завантажити прайс лист. У більшій частині випадків вартість буде відповідна до нього, але якщо вам треба щось унікальне, або треба зробити щось у 2 рази швидше ніж стандартний термін — вартість буде трохи змінено.

Чому Супровід — це гарна ідея

Через досить широкий профіль діяльності нашої компанії, ми можемо швидко надати вам необхідну інформацію та рекомендації у багатьох сферах, які важливі сучасному бізнесу, а не тільки у сфері юридичних послуг. 

Ми заощаджуємо Ваш час, а багато питань можемо допомогти вирішити навіть у телефонній розмові. Наприклад — ми можемо проконсультувати Вас у питаннях реклами у інтернеті, просуванні та розробці сайту, фінансовій аналітиці, звітності підприємства, імпорту та експорту продукції. Все є тут, не треба далеко ходити та довго шукати.

Працювати з Супровід — вигідно

Вам цікаво як це, юридична компанія може проконсультувати у стількох питаннях, які не зовсім входять у її профіль. Все просто — наші клієнти — це наші друзі. Ми завжди рекомендуємо тих клієнтів, які впевнили нас у своїй кваліфікації та бажанні працювати, так само, як вони рекомендують нас. Супровід — це родина, яка завжди намагається допомогти, а не просто компанія, яких багато. Якщо Ви спеціаліст у своїй справі — ми завжди порекомендуємо вашу компанію для наших майбутніх клієнтів, або тих, хто може запитати про це.