Мати стабілізатори напруги рекомендується завжди. Ці пристрої можуть допомогти запобігти втраті або пошкодженню тендітного електронного обладнання, але вони також важливі і з міркувань безпеки.

Перебої можуть тривати від кількох наносекунд до мікросекунд, але, попри коротку тривалість, вони можуть чинити дуже великий тиск на електричні пристрої. Купити стабілізатор https://220volt.com.ua/stabilizator.htm 220volt — відмінне рішення. Деякі правила рекомендують встановлення електрозахисту у промислових умовах. Перехідна напруга та стрибки напруги можуть становити великий ризик як для людей, так і для обладнання.

Як працює стабілізатор напруги?

Стабілізатор працює із потоками електричного струму. Сам електричний струм — явище руху електронів у провіднику. В основі принципу роботи стабілізатора лежить електромагнітна індукція.

Нестабільність електроенергії, як і струм, поділяється також на два види — постійна та тимчасова. Постійна трапляється через зміну пропускної спроможності лінії електропередач. Тимчасова може виникнути через перевантаження електромережі та нездатність підстанції це навантаження компенсувати.

Якщо електричний струм, що подається в прилад, має величину від 200 до 240 Вольт, він буде працювати безперебійно. Як тільки відбувається стрибок, ланцюг автоматично розмикається, щоб запобігти негативному впливу перепаду напруги. Головною функцією стабілізатора є згладжування перепадів напруги, запобігання їхньому вимиканню та продовження терміну їхньої служби.

Як вибрати стабілізатор напруги?

Основні характеристики, на які варто звернути увагу під час вибору:

  • Потужність — розрахуйте суму потужностей приладів, які будуть постійно підключені до мережі, додайте до 20%.
  • Точність — дивіться маркування виробу.
  • Безшумність — показник, властивий не всім стабілізаторам, і часом стає причиною відмови від хорошого варіанту. Щоб забезпечити більшу безшумність, встановлюйте стабілізатор подалі від зони відпочинку — спальні, вітальні.
  • Компактність.
  • Вартість.

Як і будь-які електричні роботи, встановлення стабілізатора напруги краще довірити фахівцю. В іншому випадку ви можете неправильно підібрати матеріали та поставити під загрозу безпеку.

Комерційний зиск від установки стабілізатора напруги

Якість роботи та характеристики електромережі не завжди відповідає вимогам споживача. Тому якщо ви хочете економно і ефективно використовувати електроенергію, що споживається, враховуйте переважні вигоди купівлі стабілізатора.

Багато побутових електроприладів при неякісній напрузі працюють не так, як очікує споживач. При різких стрибках та регулярних перепадах техніка часто виходить з ладу або частково ламається. Зі стабілізатором вам не доведеться ремонтувати чи купувати нове обладнання.

Коли значення напруги в мережі суттєво знижується, приладам доводиться споживати в рази більше струму, що підвищує витрати електроживлення та збільшує витрати на оплату.